o nas - MAT BRUK Strzegom | Kostka granitowa | brukowa | palisady z granitu

Idź do spisu treści

Menu główne:Mat - Bruk Strzegom


Zakład Kamieniarski Mat-Bruk to doświadczona firma w zakresie produkcji i obróbki kamienia. Działa na rynku od 2008 roku w granitowym "Sercu Polski" - Strzegomiu, oferując najwyższej jakości kamień. Przesiębiorstwo stale się rozwija i dopasowuje ofertę do potrzeb Klientów.

Tradycja i jakość


Firma Mat-Bruk jest kontynuacją wielopokoleniowej, rodzinnej tradycji, która od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w obróbce kamienia. Dziś, dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość i terminowość realizacji zleceń.Własny transport

Zamówione produkty są dostarczane do Klientów na terenie całego kraju, przy zachowaniu optymalnych kosztów. Do dyspozycji są pojazdy o ładowności 2,4 i 24 ton, a także pojazd o ładowności do 13 ton z HDS.

Od doradztwa po wykonanie

Firma Mat-Bruk stara się świadczyć usługi kompleksowo tj. od doradztwa, przez produkcję, transport, aż po usługę brukarsko-budowlaną u Klienta. Proces kompleksowej obsługi optymalizuje koszty, pozwala na kontrolę jakości na każdym etapie realizacji i gwarantuje terminowość zleceń.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem